Проєкти
Головна / Проєкти / Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)

Полтавський університет економіки і торгівлі було обрано для участі у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)».

Виконавцем проєкту є Організація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Діяльність проєкту Academic IQ спрямована на підтримку українських ВНЗ задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти.

Завдання Проєкту:

  • надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти ЗВО у створенні ефективної моделі моніторингу якості освіти;
  • виявлення ключових проблем і причин порушень принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу;
  • надання експертних рекомендацій з вдосконалення якості освіти в ЗВО.

Проєктна група Полтавського університету економіки і торгівлі:

Наталія Педченко

Перший проректор

Ксенія Вергал

Директор навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти

Віта Сарапин

завідувач науково-організаційного відділу 

 

Більше про Проєкт

Участь співробітників університету в проекті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Посольства США в Україні

В рамках проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Педченко Н.С., Вергал К.Ю., Сарапин В.В. впродовж 23 – 27 листопада 2020 р. взяли участь у заходах під назвою «Академічна доброчесність у системі внутрішнього забезпечення якості освіти в університетах», що проводились онлайн  з використанням системи Zoom.

ПУЕТ отримав визнання у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Посольства США в Україні

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» отримав визнання у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Полтавський університет економіки і торгівлі було обрано для участі у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”

Полтавський університет економіки і торгівлі було обрано для участі у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)». Виконавцем проєкту є Організація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.