СПІВРОБІТНИКИ ПУЕТ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО УЧАСТІ В ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАХОДАХ ЄС У ПОЛТАВІ

16-17 вересня відбувся візит делегації Представництва ЄС в Україні на Полтавщину. Мета візиту – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. У рамках візиту пройшли інформаційні заходи. Серед них:

Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs». Участь у заході взяли співробітники ПУЕТ, а саме: Гасій О. В., Яріш О. В., Гудзь Т. П., Соколова О. М., Горбунова О. А., Перегуда Ю. В., Писаренко Т. В., Пахомова І. В., Іванченко Ю. О., Кириченко О. В. У рамках заходу відбулося обговорення ідей для грантових заявок, після чого учасники отримали рекомендації щодо своїх проектних ініціатив від експерта з розроблення та подання грантових заявок, експерта ініціативи Представництва ЄС Team Europe Дениса Ткачова. Учасники також узяли участь в антитренінгу «Як НЕ отримати грант від донора» та в режимі реверсивного мозкового штурму дізналися, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Участь у заході взяли Вергал К. Ю., Молчанова Н. Ю., Писаренко Т. В.

На заході ознайомили із пріоритетами допомоги, яку надає Європейський Союз Україні. Також презентували довгострокові програми та проекти у сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Програми, про які йшла мова на зустрічі, передбачають навчання, реалізацію проектів або стажування у країнах ЄС. Серед презентованих програм і проектів COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та інші.

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу». Участь у заході взяли Пахомова І. В., Лісіца В. В., Михайленко О. М., Губа Л. М., Басова Ю. О., Кириченко О. В.

У рамках заходу Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади, поділився інформацією щодо того, як підприємцю обрати захід для результативного промотування бізнесу.

Валентина Ляшенко, координаторка із сорсингових питань відділу експортного консалтингу Офісу із просування експорту України, розповіла про послуги, які надає цей офіс для вітчизняних підприємців, серед яких: освітня онлайн-програма для експортерів, експертний консалтинг, можливості інтернаціоналізації експорту, сорсингова платформа, аналітика та дослідження ринків.

Лариса Севостьянова, представниця українського альянсу з боротьби з підробками та піратством, презентувала просвітницьку кампанію «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні».

Експерт Enterprise Europe Network-Ukraine Єгор Слободяник презентував можливості просування товарів у системі EEN, підтримку інновацій та календар ENN. Крім того, ця платформа має можливості пошуку партнерів для спільної бізнес- та проектної діяльності.

Сергій Данилейко, засновник Ukrainian Snail Holding, поділився досвідом ведення переговорів із міжнародними партнерами та досвідом участі в торговельних виставках і форумах.

Усі заходи є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво Європейського Союзу в Україні проводить по всій країні.