СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ ПУЕТ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИХ ЗУСТРІЧАХ

24.08–01.09.2019 р. співробітники та студенти університету брали участь у міжнародному грантовому проекті «Звернення уваги суспільства до спільного вирішення проблем сучасності» в межах програми «Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді», який відбувався в місті Бамберг, Республіка Німеччина.

Учасники німецько-українського обміну мали змогу відвідати цікаві лекції та майстер-класи. Д-р Андреас Вейхе, керівник міжнародного офісу, провів лекцію «Вплив історії на  розвиток сучасного суспільства. Камені спотикання і пропозиції щодо поліпшення»; пані Анна  Каутшман, член AEGEE, презентувала здобутки міжнародної студентської організації AEGEE та провела цікавий майстер-клас «Дизайн студентських ініціатив»; усесвітньо відомий журналіст та фотограф містер Тілл Майер провів актуальну для України лекцію  «Довга тінь – війна на сході України та її наслідки» й подарував учасникам свою книгу з автографом; пані Ольга познайомила учасників із м. Нюнберг та з історичними подіями, які відбувались у цьому легендарному місті; члени AEGEE Фабіан Деннемосер та пан Матіас Фелдер провели практикуми на тему «Роль студентських організацій у сенсибілізації суспільства до проблем сучасного світу. Розвиток лідерства, практичні поради щодо підвищення лідерства. Мотивація, стратегії зменшення стресу, методи лідерства тощо»; пані Карін Кеберлейн з Управління охорони навколишнього середовища м. Бамберг провела цікаву лекцію «Екологічно чисте життя. Охорона навколишнього середовища в муніципалітеті: сфера дії адміністрації та громадянства/особистості» та відповіла на численні питання щодо захисту навколишнього середовища в Німеччині; пані Віра Каценбергер, доктор наук, науковий співробітник Інституту комунікаційних наук, Університет Отто-Фрідріха м. Бамберг, провела лекцію з подальшою дискусією та вправами на тему «Факт чи підробка? Небезпеки фальшивих новин та практичні оборонні стратегії» й інші, не менш цікаві, лекції і майстер-класи, які організувала для учасників керівник проекту пані Христина Павлюх.

Після німецько-українського обміну учасники привезли не лише численні емоції та враження, а й безцінний досвід, який вони обов’язково реалізують в українському суспільстві.